Доставка смачної їжі
м. Івано-Франківськ

Політика Безпеки

Яку інформацію ми збираємо:

Для використання наших служб ми запитуємо у вас персональні дані, наприклад: ім'я, номер телефону, адресу електронної пошти, адресу доставки, зміст запитів на надання послуги, реквізити кредитної карти.

Отриману інформацію ми використовуємо для:

  • надання послуг та клієнтської підтримки на запит клієнта;
  • поліпшення власних послуг, змісту сайту та реклами;
  • сповіщення клієнта про послуги, новини і рекламні пропозиції Пасаж Гагтенберг за допомогою SMS, електронних повідомлень, пошти і телефонного зв'язку.

У разі необхідності використати ваші дані для цілей, не вказаних у цій політиці конфіденційності, ми обов’язково запитуємо попередню згоду на це.

Коли ви звертаєтеся в Пасаж Гартенберг, ваші повідомлення можуть зберігатися, щоб ми могли вирішити проблему швидше. Іноді ми надсилаємо на електронну пошту користувачів повідомлення про майбутні зміни або поліпшення у роботі служб. Кожен користувач може керувати певними типами відомостей про себе за допомогою Особистого кабінету, переглядати і змінювати налаштування служб засобами самих служб і програмного забезпечення, в якому використовуються наші служби. Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов'язаним з Пасаж Гартенберг, крім таких випадків:

Користувач дав на це свою згоду. Ми можемо надати відомості про вас компаніям, організаціям або приватним особам, не пов'язаним з ТОВ «Сушия», якщо ви надали згоду на це.

Для обробки третіми сторонами. Ми надсилаємо персональні дані довіреним особам і партнерам по бізнесу відповідно до наших інструкцій, політики конфіденційності та інших вимог безпеки.

На вимогу законодавства. Ми надаємо ваші дані компаніям, організаціям або приватним особам, не пов'язаним з Google, в тому випадку, якщо ми сумлінно вважаємо, що отримати, використати, зберегти або розкрити таку інформацію розумним чином необхідно з метою:

  • виконати або дотримати чинний закон, підзаконний нормативний правовий акт, судове рішення або примусово здійсненний запит державної установи;
  • примусово виконати Умови використання або розслідувати їх можливі порушення;
  • виявити, припинити чи іншим чином перешкодити шахрайству, а також усунути технічні неполадки або проблеми з безпекою;
  • захистити права, власність або безпеку компанії Пасаж Гартенберг, наших користувачів або суспільства в цілому, як це вимагається і допускається законодавством.

Зміни

Час від часу наша політика конфіденційності може змінюватися. Однак ми ніколи не будемо обмежувати права користувачів без їх явно вираженої згоди. Всі оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці, а про значні ми повідомляємо додатково (у випадку з деякими службами — електронною поштою).

Top